До виправної колонії на Херсонщині намагались передати заборонені предмети

До виправної колонії на Херсонщині намагались передати заборонені предмети

Зокрема, 26 мобільних телефонів та дріжджі.

22 травня 2013 року об 11 годині 20 хвилин на контрольно-пропускному пункті № 2, з пропуску автотранспорту Голопристанської виправної колонії УДПтСУ в Херсонській області (№ 7) - міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні, під час догляду гужової повозки з продуктами харчування для засуджених установи, помічник начальника варти-чатовий КПП № 2 з пропуску автотранспорту прапорщик внутрішньої служби Шешеня Сергій Григорович помітив дерев'яну дошку, яка викликала у нього підозру у можливому знаходженні в ній схованки для зберігання заборонених предметів.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

При детальному огляді цієї дошки Шешеня С. Г. помітив, що вона зроблена з двох частин, які надійно скріплені між собою. Помічник начальника варти негайно повідомив свої підозри оперативним співробітникам установи, які прибувши до КПП № 2 підтвердили його підозри.

Ретельно оглянувши дошку, працівники оперативного відділу установи розібрали, в середині якої виявили схованку для зберігання заборонених речей та їх доставки до охороняємої зони. В результаті огляду було виявлено та вилучено: 26 мобільних телефонів, 10 зарядних пристроїв для мобільних телефонів, 5 колод гральних карт заводського виготовлення та 10 пакунків швидкорозчинних дріжджів заводського виготовлення.

Заборонені для використання засудженими речі були вилучені, складені протоколи вилучення, проводиться перевірка.