До виправної колонії на Херсонщині намагались передати заборонені предмети

Зокрема, 26 мобільних телефонів та дріжджі.

22 травня 2013 року об 11 годині 20 хвилин на контрольно-пропускному пункті № 2, з пропуску автотранспорту Голопристанської виправної колонії УДПтСУ в Херсонській області (№ 7) - міжобласної спеціалізованої туберкульозної лікарні, під час догляду гужової повозки з продуктами харчування для засуджених установи, помічник начальника варти-чатовий КПП № 2 з пропуску автотранспорту прапорщик внутрішньої служби Шешеня Сергій Григорович помітив дерев'яну дошку, яка викликала у нього підозру у можливому знаходженні в ній схованки для зберігання заборонених предметів.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.

При детальному огляді цієї дошки Шешеня С. Г. помітив, що вона зроблена з двох частин, які надійно скріплені між собою. Помічник начальника варти негайно повідомив свої підозри оперативним співробітникам установи, які прибувши до КПП № 2 підтвердили його підозри.

Ретельно оглянувши дошку, працівники оперативного відділу установи розібрали, в середині якої виявили схованку для зберігання заборонених речей та їх доставки до охороняємої зони. В результаті огляду було виявлено та вилучено: 26 мобільних телефонів, 10 зарядних пристроїв для мобільних телефонів, 5 колод гральних карт заводського виготовлення та 10 пакунків швидкорозчинних дріжджів заводського виготовлення.

Заборонені для використання засудженими речі були вилучені, складені протоколи вилучення, проводиться перевірка.