У Херсоні відбувся обласний фестиваль юних пожежників

У Херсоні відбувся обласний фестиваль юних пожежників

21 травня в Палаці молоді і студентів визначили переможця фестивалю дружин юних пожежників.

У ньому взяли участь 18 команд, які перемогли спершу в шкільних, а потім у районних і міських етапах Всеукраїнського фестивалю ДЮП, повідомляє пресс-центр ДСНС у Херсонській області

Розпочався фестиваль з привітання заступника начальника управління ДСНС у Херсонській області полковника служби цивільного захисту Сергія Чорного. Він підкреслив значимість руху дружин юних пожежних і побажав всім гарного настрою та натхнення до перемоги.

Усі команди представляли літературно-музичні композиції під гаслом «Рятувальник – мужня професія, гордість країни, веде боротьбу за безпеку людини»! А також виявляли знання у конкурсі «Безпечна прогулянка» на етапах «Медичний» та «Гриби».

Поки журі підбивало підсумки, у залі гості фестивалю мали нагоду подивитися концерт, організований силами учасників дитячого форуму, а також відеоматеріали з соціальною рекламою безпеки життєдіяльності: під час відпочинку на водних об'єктах, при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час перебуванні у лісовій зоні та ін.

У результаті за сумарною кількістю балів третє місце отримала команда Суворовського району – з Херсонської загальноосвітньої школи №41, друге – Комсомольського району – Херсонської гімназії №3 і перше місце посіла команда Бериславського району. До нагородження по номінаціях «Гумор», «Оригінальність ідеї», «Гармонійне поєднання музики з текстом», «Актуальність теми», «Змістовність», «Літературний рівень тексту» були запрошені команди Горностаївського, Цюрупинського, Голопристанського, Дніпровського, Генічеського районів і м.Нова Каховка.

Загалом всі учасники фестивалю отримали грамоти та індивідуальні і командні цінні подарунки від організаторів заходу.

Переможець обласного конкурсу представлятиме Херсонщину на Всеукраїнському фестивалі дружин юних пожежних.

Організаторами обласного заходу є управління ДСНС області, Департамент освіти, науки, молоді та спорту Херсонської облдержадміністрації та обласна організація ДПТ.