Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/220513_24.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Гаманці власників земельних ділянок на Херсонщині потоншали

Гаманці власників земельних ділянок на Херсонщині потоншали

Гаманці власників земельних ділянок на Херсонщині потоншали

Оскільки Херсонська область має статус сільськогосподарської, то в період деклараційної кампанії проводилася значна робота по залученню до оподаткування громадян , які мали доходи від реалізації вирощеної сільськогосподарської продукції на земельних частках (паях) та орендованих землях державної власності, а також тих, хто отримав орендну плату від фізичних осіб.

Найбільша кількість декларацій про доходи (25238 шт.) надійшла від громадян, які самостійно обробляли земельні ділянки. Саме вони отримали дохід від реалізації вирощеної сільгосппродукції на загальну суму понад 31,4 млн.грн. Про це на прес-конференції розповів начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС у Херсонській області Валерій Шмурянов.

Цікава і така деталь: у 2012 році кількість поданих декларацій цією категорією платників становила 25498, а сума задекларованого доходу – майже 50 млн.грн.

Факт залишається фактом: через неурожайний минулий рік гаманці власників земельних ділянок суттєво потоншали.