Херсонщина на 11 місці у загальноукраїнському рейтингу

Херсонщина на 11 місці у загальноукраїнському рейтингу

Херсонщина посідає 11 місце у загальноукраїнському рейтингу з підключення та персоналізації РРО з електронною контрольною стрічкою.

Трохи більше місяця залишилося у суб'єктів господарювання до завершення адаптаційного періоду з підключення реєстраторів розрахункових операцій нового покоління – РРО з електронною стрічкою.

До 1 липня 2013 року до підприємців не будуть застосовуватися штрафні санкції за неподання звітності, пов'язаної із застосуванням РРО, в електронній формі. Однак опісля до тих, хто не звітуватиме про діяльність РРО по Інтернету, буде застосовуватися фінансова санкція у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу моніторингу грошових операцій управління податкового контролю ДПС у Херсонській області Андрій Чухраєв.

Також, за його словами, якщо на РРО не створено контрольну стрічку в електронній формі або виявлено спотворення даних про проведені розрахункові операції, інформація про які міститься на електронній контрольній стрічці, передбачений штраф в сумі 170 грн. за кожен такий день.

Наразі в Головному управління Міндоходів у Херсонській області зареєстровано 4040 суб'єктів господарювання, які мають 5643 реєстраторів розрахункових операцій. З них 11% вже успішно пройшли персоналізацію в системі обліку даних РРО.

Найбільша кількість платників, які працюють із новими «розумними» касовими апаратами, - у м.Херсоні, м.Каховці та Каховському районі, м.Новій Каховці.

Подавати звітну інформацію в електронній формі до серверу Міністерства доходів і зборів України підприємці можуть двома шляхами: придбавши нову касову техніку, або приєднавши до вже існуючої техніки відповідні модеми для передачі даних.

При чому користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов'язково звертатися до Центрів сервісного обслуговування, де проводиться підключення РРО та їх первинна реєстрацію в Системі.

«Касові апарати нового покоління позбавляють суб'єктів господарювання необхідності закуповувати і зберігати протягом 3-х років сотні кілограмів паперової контрольної стрічки. Також вони дають можливість платникам економити час при звітуванні. Більше того, використання електронної контрольної стрічки скорочує перевірки таких платників», - наголошує Андрій Чухраєв.