На Херсонщині міліціонери запобігли надходженню на “чорний” ринок 450 кг канабісу

На Херсонщині міліціонери запобігли надходженню на “чорний” ринок 450 кг канабісу

Працівники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Херсонській області завадили подружжю зі Скадовського району збути наркотиків на суму 200 тисяч гривень.

Нещодавно працівникам БНОН надійшла оперативна інформація, що подружжя зі Скадовського району вирощують і збувають наркотики, повідомляє прес-служба УМВД в Херсонській області.

Міліціонери встановили, що чоловік з дружиною, паралельно із зайняттям сільським господарством, вирощували на полях соняшника коноплю. Міліціонери провели першу оперативну закупівлю 130 гр. канабісу на суму 900 гривень. Вдруге продавати наркотики до Скадовська приїхала жінка. 40 кг коноплі вона поклала до багажника автомобіля. 38-річну жінку затримали під час передачі їй двохсот тисяч гривень за товар. Вона пояснила, що нічого не знає про наркотики. Начебто це чоловік попросив її продати якусь траву.

Паралельно з цим у будинку подружжя працівники БНОН та Садовського райвідділу міліції проводили обшук. На другому поверсі оперативники вилучили близько 1500 саджанців коноплі та 120 кг канабісу.

Працівники міліції побачили, що будинок та територія навколо нього була обладнана системою відеоспостереження. 42-річний господар розповів, що теж нічого не знає. А коноплю йому приніс сусід на зберігання. Як встановили працівники міліції, вилучені в горщиках кущі конопель подружжя планувало незабаром висадити на своїх полях.

Завдяки вчасно вжитим заходам, працівники міліції попередили розповсюдженню близько 450 кг канабісу. Стільки готового наркотику отримало би подружжя після висадки саджанців. Прибуток у разі збуту наркотиків становив би приблизно 7 мільйонів гривень.

Нині вилучені наркотики направлені на дослідження до НДЕКЦ при УМВС. Продовжуються санкціоновані обшуки у складських приміщеннях подружжя.Розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України "Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів".

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна. Жінку та чоловіка затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. У відношенні них обрано запобіжних захід – тримання під вартою.