Голова ДПтС України О. Лісіцков із робочим візитом відвідав Херсонщину

Голова ДПтС України О. Лісіцков із робочим візитом відвідав Херсонщину

17 квітня Голова Державної пенітенціарної служби України генерал-лейтенант внутрішньої служби Олександр Лісіцков , керівники структурних підрозділів апарату – начальник департаменту виробничої діяльності та ресурсного забезпечення Валерій Пудак, начальник управління капітального будівництва та розвитку Олексій Загородній, начальник відділу житлово-побутового забезпечення управління капітального будівництва та розвитку Василь Пащенко, начальник відділу правового забезпечення департаменту організаційно-аналітичного, документального та правового забезпечення Сергій Мотлях, а також заступник Голови центрального комітету Всеукраїнської профспілки органів і установ пенітенціарної служби Олеся Сулима та керівники територіальних управлінь відомства з робочим візитом побували на Херсонщині.

Хлібом-сіллю зустріли поважних гостей начальник управління ДПтСУ в Херсонській області генерал-майор внутрішньої служби Володимир Пінькас, заступники начальника управління, керівники регіональних органів державної влади та місцевого самоврядування, начальники установ виконання покарань Херсонської області та директор МРЦ «Золотий берег», інформує прес-служба управління ДПтС України в Херсонській області.

Учасники заходу ознайомились із основними об'єктами медичного реабілітаційного центру «Золотий берег», який перебуває у власності кримінально-виконавчої служби України, та проектом розбудови цього закладу.

На даний час зазначений реабілітаційний центр є бюджетною установою, що заснована на державній формі власності у 2006 році та є правонаступником пансіонату «Золотий берег» Північної виправної колонії ДПтСУ в Херсонській області (№ 90).

«Золотий берег» - самостійний профілактичний заклад, із загальною площею земельної ділянки, згідно з державним актом на право постійного користування, 10,3289 га. Земельна ділянка розташована за межами села Стрілкове, на території Стрілківської сільської ради Генічеського району Херсонської області. Центр працює сезонно та розрахований на одночасне перебування 100 чоловік, для проживання яких передбачено 33 будиночки.

За словами Голови ДПтС України О.Лісіцкова, виникла необхідність освоєння території та розбудови пансіонату. Відповідно до розробленого проекту, вже через три роки «Золотий берег» зможе приймати до тисячі відпочиваючих за одну оздоровчу зміну. До того ж, планується збудувати критий басейн для дітей, що дозволить розпочинати оздоровчу кампанію значно раніше. В перспективі – центр працюватиме цілорічно.

Як повідомив Олександр Володимирович, уже розроблено перспективний план розвитку «Золотого берега», при цьому вирішується питання джерел його фінансування. Участь в реалізації проекту також візьме Всеукраїнська профспілка органів і установ пенітенціарної служби, оскільки одним із основних завдань Служби є соціальний захист працівників ДПтС та максимальне забезпечення співробітників та їх сімей профілактичним оздоровленням та якісним відпочинком.

Відповідаючи на запитання журналістів, Олександр Лісіцков також зазначив, що в рамках реалізації Концепції державної політики у сфері реформування кримінально-виконавчої служби України вирішується питання перенесення Херсонського слідчого ізолятора з центру міста за його межі. У вирішенні цього питання уже зроблено перший крок – оформлено акт на землю.

Практичні кроки щодо впровадження проекту було обговорено під час наради.