Перевірки Херсонської екоінспекції носять формальний характер - прокуратура

Перевірки Херсонської екоінспекції  носять формальний характер - прокуратура

Херсонською міжрайонною екологічною прокуратурою проведено перевірку стану додержання земельного законодавства на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду області. Про це повідомляє прес-служба Херсонської міжрайонної екологічної прокуратури.

За результатами перевірки виявлено низку грубих порушень та фактів, що свідчать про неналежне ставлення посадових осіб Держекоінспекції до виконання своїх службових обов'язків при здійсненні державного контролю в галузі охорони об'єктів природно-заповідного фонду України та земель водного фонду, розміщених в їх межах.

Вивченням матеріалів перевірок, проведених Держекоінспекцією протягом 2012 року встановлено, що останні носили формальний характер та фактично не вплинули на реальне усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства.

На усунення цих порушень прокуратурою внесено подання в. о. начальника Держекоінспекції у Херсонській області.

Довідково: на піднаглядній Херсонській міжрайонній екологічній прокуратурі території знаходиться 9 об'єктів природно-заповідного фонду України загальнодержавного та місцевого значення, території яких повністю або частково перебувають в межах р. Дніпро, Каховського водосховища та Дніпровсько-Бузького лиману.