На Херсонщині склалася критична ситуація

На Херсонщині склалася критична ситуація

На Херсонщині загострилася ситуація навколо соціально значимого приміського поїзду

Керівництво регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ розглядає питання щодо подальшої долі приміського пасажирського поїзду №6702/6701 сполученням Херсон – Апостолове.Справа в тому, що компанія не отримала в повному обсязі компенсації за перевезення даним поїздом пільгових категорій пасажирів від місцевих держадміністрацій.

Нагадаємо, на звернення мешканців Херсонщини було призначено приміський пасажирський поїзд №6702/6701 Херсон – Апостолове, який курсує з 25 травня 2016 року щоденно складом з 2-3 вагонів. Середня населеність поїзду сягає 70%, що свідчить про значний попит цього поїзду серед пасажирів.

Так, за минулий рік було перевезено 70,9 тис. пасажирів, з них платних – 21,3 тис. При цьому Одеська магістраль отримала доходів під перевезення пасажирів за даним напрямком 182,1 тис. грн., а витратила 887,1 тис. грн. Таким чином, покриття доходами витрат становило 20,5%.

В свою чергу місцеві адміністрації не виконали зобов'язання щодо компенсації Одеській магістралі за перевезення пільгових категорій населення в повному обсязі.

Так, Снігурівським районом компенсовано 6,4% (21,3 тис. від нарахованої суми 333,4 тис. грн.), Березнегуватським районом – 36,4% (5,5 тис. від 15 тис. грн.).

Не було отримано жодних коштів торік за перевезення пільговиків за вказаним напрямком від адміністрації міста Херсон (нарахування філії за перевезення 1 млн. 574 тис. грн.), а також Великопільського та Великоолександрівського районів (80,6 тис. та 45 тис. грн., відповідно).

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»