Електронну медицину запроваджують в районах Херсонщини

Електронну медицину запроваджують в районах Херсонщини

Так, у Дар'ївській амбулаторії Білозерського району Херсонщини, а також у клінічній лікарні Суворовського району міста Херсона вже розпочато впровадження системи електронного обігу.

Наразі електронний запис на прийом до лікаря здійснюється у реєстратурі закладу – особисто чи за телефоном. Після повного оснащення закладу оргтехнікою кожен сімейний терапевт амбулаторії матиме доступ до системи електронних записів.

Таким чином лікарі значно зекономлять час на веденні електронної картки, матимуть доступ до історії хвороби та відомостей щодо клінічних досліджень, а пацієнти зможуть обирати собі лікаря за рейтингом, отримувати електронні рецепти та нагадування, щодо прийняття ліків у вигляді сповіщень на мобільний телефон.

«Наступного тижня до амбулаторії мають завезти новий комплект оргтехніки, яка була придбана за рахунок місцевого бюджету району», - розповідає головний лікар КЗ "Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" Дар'ївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Ірина Чорі.

Також вона назвала переваги у впроваджені електронної системи, а саме: підвищення рівня надання медичних послуг та роботи лікарів, постійний доступ для будь-якого лікаря с закладу охорони здоров'я до інформації про пацієнта, наприклад, результати його обстеження.

За матеріалами Херсонської ОДА

P.S. Впровадження проекту у Дар'ївській амбулаторії розпочалось у січні 2017 року. Наразі КЗ "Білозерський центр первинної медико-санітарної допомоги" обслуговує 14 250 людей з 13 населених пунктів.