Скадовських школярів вчать мирному розв'язанню конфліктів

Минулого тижня у Скадовську, на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія», пройшов чотириденний тренінг «Базові навички медіатора», в якому взяли участь учні навчальних закладів опорного закладу СНВК "Академічна гімназія" Скадовської районної ради Херсонської області Скадовського освітнього округу та ЗСШ №2 Скадовської міської ради.

Тренінг було організовано за ініціативи Скадовського офісу Громадської спілки "Мережа правового розвитку" ГО "Скадовщина - мій рідний край" спільно з Інститутом Миру та Порозуміння (Київ).

У ході роботи учні загальноосвітніх навчальних закладів міста ознайомилися з поняттям «конфлікт», шляхами його вирішення та стратегією поведінки в конфліктних ситуаціях.

У ході занять створювали портрет посередника у розв'язанні конфліктів та відпрацьовували практичні навички медіації.

По завершенні тренінгу, учні Опорного закладу - СНВК "Академічна гімназія", її філій с.Приморського і с.Антонівка, ЗОСШ №2 Скадовської міської ради отримали відповідні сертифікати.

Відтепер на Скадовщині є свої сертифіковані медіатори - команда підготовлених старшокласників, які зможуть надати кваліфіковану допомогу своїм ровесникам у розв'язанні конфліктів мирним шляхом.

За матеріалами СНВК "Академічна гімназія"