Голова Херсонської облради готовий "запальним і відповідальним" допомагати

Голова Херсонської облради готовий "запальним і відповідальним" допомагати

Про це голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер заявив сьогодні, 1 лютого, під час робочого візиту до центральної лікарні Великоолександрівського району.

Там він поспілкувався із головним лікарем Валерієм Шестакою, який показав В.Мангеру нещодавно відремонтоване пологове відділення та палати, призначені для надання медичної допомоги учасникам АТО.

Валерій Іванович поділився із головою облради своїми побоюваннями щодо прийдешніх змін, пов'язаних із переформуванням громад. Тоді, скоріш за все, статус центральної лікарні передадуть медзакладу іншого району.

"Доки я буду живий, відстоюватиму право нашої лікарні буди центральною. Ми створили для цього тут всі умови, ремонти робили власними силами співробітників лікарні. На сьогодні наше пологове відділення – одне з найкращих не тільки в Херсонській області, але й в Україні.

Коли я отримував у Верховній Раді відзнаку за свою роботу, то деякі здивовано питали, мовляв, у вас навіть такого рівня лікарні є? Мене це неприємно вразило. Звичайно, є! Адже ми працюємо для того, щоб воно в нас було!" – розповів Владиславу Мангеру головний лікар.

Зі свого боку, голова облради подякував Валерію Івановичу за таке ставлення до своєї справи і запевнив, що той може розраховувати на особисту підтримку керівника обласної ради у питаннях захисту лікарні.

"Ми шукаємо в Херсоні таких запальних і відповідальних керівників у різних сферах. Проте знайти людей, що здатні так самовіддано працювати, дуже важко. Тому, коли я бачу, як людина "палає" своєю справою, то готовий помагати їй у вирішенні будь-яких питань", – зазначив голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.

За матеріалами Херсонської обласної ради