Мангер звернувся до громади Херсонщини

Мангер звернувся до громади Херсонщини

Сьогодні, 31 січня на зустрічі з журналістами голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер звернувся до жителів Херсонщини з приводу актуальних питань, які дуже важливі для нашого регіону:

1. Безкоштовне медичне обстеження. Надзвичайно важлива тема в регіоні, де близько третини жителів - люди пенсійного віку, які ледве зводять кінці з кінцями...

"На сьогодні Програму безкоштовного медичного діагностування (первинні аналізи крові, сечі, рентгеноскопія - ред.), завдяки консолідованій позиції депутатського корпусу, вже профінансовано на 1,2 млн. гривень, протягом року будуть ще два цільових транші по 3,6 млн. гривень з обласного бюджету. Фінансування по цій Програмі на поточний рік ми повністю закриємо за рахунок обласного бюджету, - запевнив Владислав Мангер.

- Отже у лікарнях обласного підпорядкування ніхто не має права вимагати гроші за первинне медичне діагностування і ми за цим уважно стежимо. На телефон "гарячої лінії" облради, в соціальних мережах, в приймальню щодня звертаються десятки людей.

Просимо людей, разом з нами, контролювати хід виконання Програми безкоштовного медичного діагностування, надалі інформувати нас про порушення умов цієї медичної Програми і обіцяємо жорстко реагувати - навіть робити організаційні висновки щодо керівників комунальних медичних закладів, на яких найчастіше скаржаться люди".

2. Збереження лісів Херсонщини. При Херсонській обласній раді створена робоча група з депутатів, науковців, представників контролюючих та правоохоронних структур, яка контролює виконання мораторію облради щодо вирубки лісів у нашій області.

"Ми розробляємо ряд заходів щодо повного припинення знищення наших лісів разом з правоохоронцями та працівниками лісгоспів. Але надходить інформація про те, що браконьєри не хочуть припиняти свою згубну справу... В окремих випадках ці порушники навіть цинічно прикриваються ім'ям голови облради.

Тому дуже прошу журналістів, громадських активістів, всіх жителів Херсонщини одразу ж повідомляти в Херсонську облраду про будь-які спроби знищувати наші ліси, чиїм би ім'ям цей злочин перед нашими нащадками не прикривали, - звернувся до всіх жителів Херсонщини голова облради Владислав Мангер.

Сергій БУШКО