Чому нардеп з Херсонщини забув про Горностаївку?

Чому нардеп з Херсонщини забув про Горностаївку?

На відсутність уваги до свого району з боку народного депутата України Івана Вінника скаржаться депутати Горностаївської райради.

Те, що їхній обранець забув про них, неодноразово обговорювалося на її сесіях. На неможливості вирішення деяких важливих місцевих проблем без доброї волі нардепа наголошує і районне керівництво.

— Звернення до Вінника не мають сенсу. Він взагалі людина безсовісна, — впевнений депутат райради, директор ТОВ «Торговий дім «Горностаївський райагрохім» Юрій Васильєв.

За словами голови райради Сергія Карпеченка, Горностаївщина рік тому подавала 8 різних проектів на загальну суму в 2,5 млн. гривень. «Однак ще в травні 2016 року обласне керівництво їх усі виключило у зв'язку з тим, що немає в обласному бюджеті коштів на співфінан­сування проектів по Горностаїв­ському району. Також ми готували 3 звернення, аби народний депутат Іван Вінник прозвітував перед жителями нашого району. Але відповіді на них так і не отримали», — пояснив він.

Сергій Карпеченко говорить, що просив Вінника, зо­крема, посприяти у вирішенні питання з відновлення водомережі в Горностаївці:

— Лише на це потрібно близько 9 мільйонів гривень. Без участі держави в даному питанні вирішити його не вдасть­ся. Ми не перший рік нама­гаємося цього добитися, проте зрушень немає, — додає він. — Під час останньої моєї розмови з Іваном Вінником він пообіцяв у 2017 році нарешті приділити увагу Горностаївському та Великолепетиському районам. Пояснив, що досі намагався максимально допомогти у ви­рішенні проблем правобережжю області. Проте тепер сподіватимемося на його допомогу і на те, що він нас не обдурить.

У свою чергу, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ющенко вважає, що в такому ставленні до їх району з боку Івана Вінника винна сама місцева громада.

«Адже не секрет, що у нас був найнижчий відсоток підтримки його на виборах 2014 року, — наголошує вона. — Крім того, і депутати райради, і інші представники нашої громади без кінця паплюжать Вінника де тільки можна. Друкують про нього пасквілі у газетах, всюди говорять про те, що у нього «нема совісті» і тому подібне. Замість того, щоб витрачати час на такі безглузді балачки, варто було б спробувати домовитися з цією людиною, знайти компроміс. Необхідно самим зробити перший крок».

Олександр ПІТОЄВ
"Новий День"