CБУ проти браконьєрів

CБУ проти браконьєрів

Співробітники Управління служби безпеки України в Херсонській області знешкодили ще один браконьєрський промисел.

Цього разу на території Чорноморського біосферного заповідника в Херсонській області 30 квітня співробітники УСБУ затримали трьох браконьєрів – мешканців с.Роздольне, які займались незаконним виловом чорноморської креветки з метою подальшої реалізації. У зловмисників вилучено 22 знаряддя лову – сітки рибальські (кожна близько 30м. довжиною) та моторний човен. За оцінками фахівців сума завданих державі збитків склали 275 тис. гривень.

За матеріалами справи Управління Каланчацьким райвідділом міліції в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст.249 ККУ, санкція якої передбачає штраф від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього здобутого.

Нагадаємо, що згідно з українським законодавством вилов чорноморської креветки заборонений до першого вересня, а на території Чорноморського біосферного заповідника заборонений взагалі.

Прес-група УСБУ в Херсонській області