Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/140513_21.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 179
Ювілейне ралі «Чумацький Шлях» має стати найкращим за 20 років свого існування

Ювілейне ралі «Чумацький Шлях» має стати найкращим за 20 років свого існування

Ювілейне ралі «Чумацький Шлях» має стати найкращим за 20 років свого існування

18-19 травня 2013 року на Херсонщині відбудеться I етап чемпіонату з ралі «Чумацький шлях»

Ралі «Чумацький Шлях», яке цього року святкує свій 20-річний ювілей, всього лише другий раз в історії стало відкриваючим етапом чемпіонатів України. Вперше честь відкривати найпрестижнішу автогоночну серію країни випала Херсону два роки тому - тоді на старт гонки вийшли 56 екіпажів, встановивши тим самим рекорд для гравійних етапів чемпіонату України.

Нинішнє ралі «Чумацький Шлях», яке відбудеться за підтримки обласної державної адміністрації, збере в собі все краще, що було накопичено організаторами за 20 років роботи, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Спортсменам будуть запропоновані й улюблена глядачами паралельна гонка, і традиційно складні спецділянки у Кам'яному Кар'єрі, і нова спецділянка «Ювілейна», яка пройде в режимі карусельної гонки. Таким чином, екіпажам не доведеться стояти на місці в очікуванні свого старту - маршрут ралі складений таким чином, щоб спортсмени не втрачали тонусу протягом двох гоночних днів.

Безумовно, ювілейний статус гонки передбачає максимально високий рівень її організації, підготовки та проведення. Вперше в історії українського ралі вся основна документація зроблена згідно стандартам, встановленим FIA для гонок рівня Чемпіонату Європи. Спортсменів чекає не тільки ретельно підготовлена траса змагань, але і продумана зона сервісу, урочисті церемонії відкриття і нагородження, автограф-сесії і багато іншого.

Таким чином, 20-й «Чумацький Шлях» є гонкою одночасно цікавою, складною і якісною. Відзначимо, що в числі перших в заявочному списку з'явився і російський екіпаж Сергія Пухкалова та Сергія Нестеренка - а значить, святкування херсонського ювілею буде по-справжньому міжнародним.

Крім того, на сьогоднішній день офіційні заявки на участь в класі 2 вже подали Олександр Салюк-молодший і Юхим Важеєвський. Очікується також, що їх суперниками стануть Валерій Горбань, Олексій Кікірешко і Дмитро Радзівіл.