«Враження» у Херсонському онкологічному диспансері

У середу, 4 січня в рамках проекту «Галерея життя» у Херсонському обласному онкологічному диспансері відкриється виставка робіт талановитої херсонської художниці Раїси Танської.

Персональна виставка Раїси має назву «Враження» та складається з 14 неймовірних робіт у стилі імпресіонізму.

Раїса Танська – талановита, яскрава херсонська художниця. Всі її картини сповнені безпосереднім, майже дитячим сприйняттям навколишнього світу, в якому автор бачить і показує нам первозданну красу.

Раїса бере активну участь у виставках рідного міста, а також у міжнародних виставках – в Ніцці, Монако. Багатий колорит її картин та своєрідна авторська манера завжди звертають на себе увагу.

Раїса Танська не є професійним художником, але це не применшує її майстерність, а навпаки розкриває її особисте відношення до малювання. Вона просто любить малювати та робить це красиво та натхненно.

«Вірячи в себе та не боячись, будь-яка людина має можливість досягнути високого рівня майстерності, та отримати можливість самовиражатися в улюбленій справі, навіть не маючи спеціальної довголітньої освіти» - підкреслює Раїса.

Головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур зазначає: «Я дуже рада, що ми знайомимо пацієнтів, співробітників та відвідувачів Херсонського обласного онкологічного диспансеру з нашими самобутніми херсонськими митцями, які вже відомі за межами Херсона і України.

Роботи Раїси Танської дуже яскраві, колоритні, різноманітні, з першого ж погляду вони додають настрою і підтверджують думку про те, що світ прекрасний, і треба насолоджуватися життям!»

Персональна виставка Раїси Танської триватиме в «Галереї життя» онкодиспансеру протягом місяця, всі бажаючи зможуть насолодитися експозицією та залишивши відгук для автора.

Херсонський Онкодиспансер