На узбережжі Чорного моря проводиться демонтаж незаконно збудованих споруд

Прокуратурою Херсонської області приділяється особлива увага додержанню вимог містобудівного законодавства при розміщенні тимчасових споруд на території набережної Чорного моря.

Так, за втручання прокуратури Голопристанського району попереджено будівництво нерухомого майна та демонтовано 2 кафе на набережній с. Залізний Порт. На території Новофедорівської сільської ради в с. Залізний Порт демонтовано 25 тимчасових споруд: 5 магазинів, 7 кафе, 13 торгових точок із реалізації слабоалкогольних напоїв та інших продуктів харчування. Всі вони перебували на набережній без правовстановлюючих документів, повідомляє прес-служба прокуратури Херсонської області.

Також у с. Більшовик Круглоозерської сільської ради демонтовано шлагбаум, який перешкоджав вільному доступу громадян до набережної.

За результатами перевірок прокуратурою району внесено подання про усунення порушень вимог містобудівного законодавства на адреси Новофедорівської та Круглоозерської сільських рад.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net