День Перемоги у Скадовську

День Перемоги пройшов країною, в кожному районному центрі Херсонщини прославляли велич подвигу нашого народу, об'єднуючи всіх спільною пам'яттю та гордістю за здобуту волю від нацистської навали.

У Скадовську ранок 9 травня лунав піснями воєнних літ. До центральної міської площі збиралися скадовчани на мітинг, згадати власну історію родини, бо торкнулася війна всіх у та важкі часи та вшанувати воїнів і мирне населення, всіх, хто мужньо виборов перемогу.

На урочистому мітингу виступали ветеран Великої Вітчизняної війни учасник бойових дій О.С.Савченко, керівники Скадовського району та міста Скадовськ.

У зверненні до зібрання міський голова Олександр Гавриш говорив про тяжкий тягар війни, який несли на своїх плечах люди, роки дитинства та юності яких опалила війна: «Мільйони життів було віддано за цей величний день, який сьогодні єднає усіх духом Перемоги та нетерпимістю до будь-яких проявів насильства». Олександр Васильович подякував ветеранам, яких так мало залишилося до дня нинішнього, побажав їм міцного духу та здоров'я, завіривши, що пам'ять про Перемогу буде збережено для нащадків.

Аматорські колективи приготували до свята нові хореографічні та пісенні номери, нагадавши про тяготи війни та силу народу у єднанні за спільну мету.

Після мітингу всі присутні взяли участь у церемонії покладання квітів. Їх салютом зустріли військові біля монументу Слави.

Квітами застелили скадовчани підніжжя пам'ятників війни.

Після офіційних урочистостей, вже традиційно, міський голова запросив ветеранів та всіх бажаючих на "солдатську кашу".

Тут поряд діди, батьки й онуки згадували про будні війни, про солдатську славу, дідів, яким молоді роки опалила війна.

Ясний та світлий день пройшов у місті, море квітів — для ветеранів, море радості за світле сьогодення, море вдячності за можливість радіти, творити й завжди знати ціну мирному життю.

Наталя Тангел
Скадовськ

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net