Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/070513_29.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
До кінця тижня на Херсонщині збережеться суха та тепла погода

До кінця тижня на Херсонщині збережеться суха та тепла погода

До кінця тижня на Херсонщині збережеться суха та тепла погода

У період з 7 по 11 травня на більшості території України, зокрема в Херсонській області, збережеться тепла погода без істотних опадів. Температура повітря вночі в середньому становитиме +10...+15 °С, вдень – +22...+27 °С.

Як повідомив директор Гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда під час брифінгу, невеликі та помірні дощі з грозами передбачаються 12 травня у західних областях у зв'язку з проходженням атмосферного фронту.

«Протягом 13-14 травня дощі поширяться із заходу на схід, але їхня інтенсивність буде дуже незначною», – зазначив директор Гідрометцентру.

Збереження теплої та сухої погоди є підставою для подальшого збереження підвищеного рівня пожежної небезпеки. Тож 8-12 травня в Україні, крім більшості західних та Сумської областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.