Херсонців закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку

Херсонців закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку

З настанням теплої пори та святкових днів, аби відволіктися від будніх днів та покращити настрій, ми влаштовуємо собі відпочинок. З великим задоволенням відправляємось на природу для того, щоб помилуватися краєвидами та приготувати смачний шашлик.

На жаль, люди забувають про правила поведінки. В багатьох випадках після себе залишають не тільки купу сміття, а й непогашений вогонь, кидають недопалок серед сухої трави, а це і призводить до пожежі.
Як свідчить досвід, саме у вихідні та святкові дні найбільше трапляється надзвичайних подій, пожеж, а також нещасних випадків на воді.

У травневі теплі дні вода ще не досить добре нагрілася під сонячним промінням. Купання у холодній воді може призвести до загального переохолодження організму, судоми. Різкий перепад температури може спричинити навіть серцевий напад. Небезпека збільшується в декілька разів, якщо людина знаходиться в нетверезому стані. Особливу увагу необхідно приділяти дітям.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення м. Херсона Херсонської міської ради закликає мешканців міста дотримуватись правил безпеки під час відпочинку біля водойм. Щоб зберегти своє життя, не заходьте у воду в нетверезому стані, не купайтеся в необладнаних та заборонених для цього місцях, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у власних силах.

Співробітники управління наголошують: оздоровчий купальний сезон розпочинається з 01.06.2013 року. На даний час пляжі та водні об'єкти м.Херсона не готові до роботи в оздоровчий період.

Шановні батьки! Не залишайте дітей одних і роз'яснюйте їм, що заходити у воду без нагляду дорослих – дуже небезпечно. Будьте пильними та обережними! Пам'ятайте, що саме від вашої опіки та уважності залежить життя ваших дітей.

Перш ніж розпалювати вогонь на природі, вирийте неглибоку ямку і в ній розкладіть багаття. Бажано це робити біля річки чи якоїсь водойми. Через велике полум'я може виникнути пожежа. Після відпочинку необхідно ретельно загасити багаття, залити його водою, засипати землею та щільно притоптати ногами.
Цінуйте своє здоров'я та життя, і нехай свята залишають лише приємні спогади!

При пожежі та нещасних випадках на воді – дзвоніть «101».