Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/05.2013/300413_23.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
На Херсонщині шукають "Кращого волонтера року"

На Херсонщині шукають "Кращого волонтера року"

На Херсонщині шукають "Кращого волонтера року"

На Херсонщині проводиться конкурс "Кращий волонтер року"

Конкурс проводиться на районному (міському) та обласному рівнях, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Переможці конкурсу визначаються за наступними номінаціями:
- кращий волонтер з надання допомоги ветеранам війни;
- кращий волонтер зі здійснення догляду за людьми похилого віку;
- кращий волонтер зі здійснення догляду за інвалідами;
- кращий волонтер з надання допомоги особам та сім'ям, які перебувають у скрутній життєвій ситуації;
- краща дитина-волонтер;
- кращий волонтер з надання соціальних послуг дітям.

Організаційне та матеріально-технічне забезпечення проведення конкурсу здійснюється обласним волонтерським центром "Пенсіонер" ради Херсонської обласної організації Організації ветеранів України.

Для організації та визначення переможців конкурсу створено організаційний комітет з проведення щорічного обласного конкурсу "Кращий волонтер року" (далі – Оргкомітет).

Учасниками конкурсу є волонтери, які провадять волонтерську діяльність на території Херсонської області та стали переможцями на районному (міському) рівні конкурсу (І місце).

Основними критеріями визначення переможців конкурсу є: тривалість волонтерської діяльності; кількість осіб, яким надається волонтерська допомога; зміст волонтерської діяльності (роботи та послуги); взаємодія та співпраця з громадськими організаціями, органами державної влади та місцевого самоврядування.

На підставі рішення Оргкомітету здійснюється урочисте нагородження переможців конкурсу дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та грошовими винагородами у розмірах: для перших місць – 500 гривень; для других місць – 300 гривень; для третіх місць – 200 гривень.