Шкода що в Херсоні є такі «принципові» депутати

Шкода що в Херсоні є такі «принципові» депутати

Минула сесія Херсонської міської ради в котре довела, що там є депутати, які ходять на сесію незрозуміло чого – вони не виявляють своєї принципової позиції навіть по важливим для громади міста питанням. Шкода, що один з таких «принципових» депутатів - Сергій Шкода...

Як приклад - на минулій сесії Херсонської міської ради депутаті розглядали таке важливе для нашого міста питання, як залучення значних інвестицій у сферу житлово-комунального господарства, яка вкрай потребує додаткових ресурсів для подальшого функціонування.

Сергій Шкода, чиновницька кар'єра якого була тісно пов'язана з комунальною сферою, на сесії питання про залучення інвестицій до ЖКГ просто проігнорував! І це при тому, що кілька років тому Сергій Володимирович, будучи головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства міськради, наголошував на тому,  що бюджетних коштів на всі проблеми ЖКГ Херсона не вистачить – тому: «...міські проблеми треба вирішувати з залученням інвестиційних коштів». Ось тепер такі кошти пропонують і дуже дивно, що депутату Шкоді втрачати ці інвестиції не шкода...

А може і шкода ... але про це ніхто не знає. Бо, на відміну від багатьох депутатів, які висловили свою принципову позицію по цьому важливому для громади міста питанню і підтвердили її власним голосуванням, Сергій Шкода на сесії був, але «принципово» не виступав і «ніяк» не голосував по питанню залучення інвестицій.

У депутата, який представляє інтереси своїх виборців, може бути позиція «за» чи «проти» того чи іншого питання, але вона повинна бути! Інакше чим перебування «народного обранця» відрізняється від того плюшевого котика (на фото), який колись випадково опинився в депутатському кріслі на сесії міської ради?

В.Різкий
Фото ІА «ПІК», «Херсонці»