Народні депутати вимагають публічного обговорення нового генплану Херсона

Народні депутати України від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Панькевич та Едуард Леонов вимагають провести публічне обговорення нового генерального плану міста Херсона та врахувати при його ухваленні думку місцевої громади. Про це йдеться у зверненні народних депутатів до в.о. міського голови м. Херсона Зої Бережної, повідомляє прес-служба ВО «Свобода»

Як зазначають народні депутати, до них надходять численні звернення херсонців, у яких вони стверджують, що міська влада планує віддати під забудову парк "Ювілейний", зону відпочинку «Гідропарк» та лівий берег Дніпра.

Жителі міста невдоволені такими діями влади, тому вимагають невідкладного публічного обговорення питання проекту коригування генерального плану міста Херсона.

Народні депутати вимагають від в.о. міського голови вже найближчим часом організувати таке обговорення, вислухати та врахувати побажання місцевої громаду щодо розвитку міста.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net