Роботу Скадовської районної ради заблоковано!?

Вчора, 26 серпня в залі засідань районної ради емоції просто зашкалювали. Представники колективу районної лікарні, громадськість, Самооборона, воїни-учасники АТО, представники ЗМІ - всі прийшли на сесію заради одного питання...

"Сарафанне радіо" рознесло Скадовщиною новину, що знову, вже вкотре, депутати районної ради будуть намагатись призначити, проштовхнути головного лікаря, якого лобіюють з гори!

Намагались тишком-нишком, порядок денний сесії ніде не оприлюднювався, але люди дізнались і прийшли. Ще й плакати нашвидкуруч виготовили: "Депутати, почуйте нас!" - доносилось і з залу, і з плакатів. Настрій людей можна виразити одним словом - "дістало".

Вже майже 9 місяців депутати нехтують думкою людей, не чують доводів здорового глузду. Тож вирішили брати, як то кажуть, нахрапом - трибуну просто заблокували. Висловили все, що накипіло.

В адресу депутатів Скадовської районної ради висловлювали знову і знову заклики "голосувати по совісті" та "думати своєю головою". І це були ще толерантні заклики... Прозвучала і пропозиція розпочати збір підписів про висловлення недовіри депутатам та їх відкликання.

Активісти заблокували вихід із зали, намагаючись примусити депутатів прийняти рішення вже сьогодні, не відкладаючи на наступну сесію. Та деяким депутатам вдалося втекти. Тож через відсутність кворуму голосування не відбулось. Головуючий закрив сесію...

За матеріалами "Скадовські новини"