На місці спорткомплексу - елітні квартири?

На місці спорткомплексу - елітні квартири?

Ще вісім років тому влада Нової Каховки, що на Херсонщині, виділила приватній фірмі третину гектара землі в оренду під зведення критих тенісних кортів, яких тут до того не було взагалі.

Та через брак коштів будівництво на вулиці Дружби занадто затягнули, і всі підходи до нього встигли забудувати ще раніше.

А оскільки об'єкт без зручного доступу та паркувань вибагливі відвідувачі оминатимуть стороною, орендарі запропонували замість спорткомплексу збудувати на його місці чотириповерховий житловий будинок підвищеної комфортності, де паркінг можна зробити й підземним.

У такому випадку інвесторів обіцяють знайти швидко -- місце престижне. А готове на три чверті приміщення кортів з бетонних конструкцій власники готові розібрати й перемістити туди, де під'їзди значно зручніші.

Утім, цього разу муніципальна влада таки має пересторогу. Міський голова Володимир КОВАЛЕНКО повідомив кореспонденту "Голосу України", що нову ділянку землі підприємцям даватимуть тільки під зобов'язання завершити зведення тенісного спорткомплексу впродовж наступних п'яти років. Адже любителів великого тенісу в Новій Каховці вистачає.

Більше того, місцеві спортшколи готові навіть орендувати комплекс погодинно для тренувань своїх вихованців. А в разі чергового зриву термінів будівництва договір оренди ділянки просто не подовжать.

"Голос України"