У Скадовську з'явився новий арт - об'єкт

Відтепер у жителів та гостей Скадовська з'явилося нове місце для пам'ятних фотосесій. Вчора, 24 серпня, у день 25-річниці Незалежності України, у курортному місті урочисто відкрили архітектурну композицію "I love Skadovsk". 

Новий арт-об'єкт, зроблений активістами Клубу Любителів Скадовська, став по-справжньому народним проектом.

Ідея створення «I love Skadovsk» належить скадовчанину Павлу Мяті, засновнику Клубу Любителів Скадовська, популярного співтовариства активних городян. Фінанси на реалізацію проекту зі створення арт- символу були зібрані скадовчани - членами Клубу.

Після тривалих обговорень і консультацій, збору коштів та багатьох годин фізичної праці скадовчани з гордістю представили сучасний архітектурний символ міста "I love Skadovsk".

Проект був задуманий для покращення туристичної привабливості та наближення архітектури міста до європейського рівня.

Відтепер у жителів та гостей Скадовська з'явилося нове місце для пам'ятних фотосессій. Всі бажаючі можуть сфотографуватися поруч з цим знаком, що символізує любов до Скадовська.

Цей проект став прекрасним прикладом ентузіазму та наполегливості, активності та бажання зробити своє місто кращим. Метою проекту є донести до людей, що завжди є можливість запалювати серця, надихати оточуючих і творити самому.

Як результат - Скадовськ отримав символ, який стане його візитною карткою, гордістю, натхненням для городян і гостей міста. Конструкція складається з великої літери "І" та контурного серця з написом "Skadovsk" всередині.

На святкування прийшло чимало скадовчан та гостей міста. Запрошені перші обличчя Скадовська висловили подяку активістам за натхнення, працю та покращення у місті.

Святкування закінчилося найбільш масовим селфі на березі Чорного моря біля нового символу міста, сучасного арт-об'єкту «I love Skadovsk».

Ірина БУЛЬГАК