День пам`яті у Херсоні

Сьогодні в підрозділах поліції всієї України горять свічки – 22 серпня Всеукраїнський День пам'яті працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків.

Кожного року, наприкінці серпня, у Херсоні збираються сім'ї працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов'язків, керівництво ГУНП в Херсонській області, працівники поліції, представники ЗМІ. Не став винятком і цей рік.

На майданчику біля Храму Св. Ф. Ушакова в обласному центрі вшановували пам'ять та віддавали данину загиблим при виконанні своїх службових обов'язків. Вони захищали свою державу найдорожчою ціною – власним життям.

Коли на сході країни почалася антитерористична операція, працівники поліції не залишилися осторонь - вирушили на захист незалежності та цілісності нашої держави. На превеликий жаль, не всім було суджено повернутися додому. Скорботний список втрат серед правоохоронців Херсонщини постійно збільшується.

«Сьогодні для всіх нас непростий день. 22 серпня – дата скорботи та світлої пам'яті наших колег, тих, хто загинув при виконанні службових обов'язків. Служба в поліції – це вибір сильних, мужніх та благородних. Ми рівняємось на них, вчимо нашу зміну на їх прикладі.

В херсонській області при виконанні службових обов'язків загинув 51 співробітник органів внутрішніх справ. Виконуючи свій обов'язок в зоні АТО загинуло 8 правоохоронців.

Важко висловлювати співчуття рідним, тим, хто не дочекався зі служби повернення сина, батька, чоловіка, брата. Але ми робимо все можливе, щоб сім'ї наших товаришів не залишалися наодинці зі своїм горем. Турбота про такі сім'ї – наш святий обов'язок», - зазначив керівник ГУ Національної поліції в Херсонській області, полковник поліції Артур Мєріков.

Біля пам'ятника «Калина долі» священнослужителі провели поминальну панахиду за загиблими при виконанні службових обов'язків. Далі усі присутні поклали до пам'ятника квіти усім тим, хто до останнього був вірний Присязі та не вагаючись віддав життя за майбутнє України.

Тетяна БОЙКО
фото автора