Державній пенітенціарній службі -15 років!

Державній пенітенціарній службі -15 років!

Співробітники Державної пенітенціарної служби України відзначають 15-ту річницю від моменту створення свого відомства.

Привітання начальника управління ДПтСУ в Херсонській області з нагоди 15-ої річниці з дня утворення центрального органу виконавчої влади з питань виконання покарань в Україні.

Шановні колеги, ветерани, пенсіонери Державної кримінально-виконавчої служби України!

Сьогодні особливий день. Особливий і для мене особисто. Сьогодні мої колеги, мої соратники, мої друзі святкують професійне свято. Свято Державної пенітенціарної служби України. Щиро, від усього серця вітаю! Вітаю кожного окремо, хто долю свою присвятив великій справі - служінню Вітчизні. Бо саме кожний з вас є часткою сили і саме, у єдності особистості кожного є наша велика сила! Завдяки самовідданому служінню кожного співробітника, ми можемо сьогодні бути гідними нашій справі, ми можемо прилюдно засвідчити, що робимо усе, щоб Держава наша була могутньою, квітучою і, головне, захищеною!

До цього йшли й ті, хто був на початку створення Системи, ті хто нам передував, ті, хто не жалкуючи а ні часу, а ні сили, присвятили своє життя служінню Справі. Шановні ветерани! Ми віримо, ми знаємо, що ні які роки, ні які літа Вас не змінюють, що Ви і досі у строю, у ланах передовиків, ви і зараз живите за Статутом, який став цензом Вашого життя. Ваша душа болить, Ваше серце хвилюється, Ваші думи не бувають спокійними. Спасибі Вам! За буденністю, ми не завжди знаходимо час висловити Вам вдячність, повагу, звернутися за допомогою, за порадою, а так іноді потрібно... Довгих Вам літ, щасливих літ, щастя Вашим родинам!

Бажаю щастя кожній родині, яка приторкнулася до справи служіння Державі. Це особливі родини, в яких жінки, колискаючи немовля вміють чекати, чекати на того, хто увесь, безмежний робочий день перебуває у купі жорстокості і злоби, хто повертається додому виснажений, хто не осипає її ні сріблом ні золотом, але, переступаючи поріг рідного дома перетворюється на турботливого батька, ласкавого та надійного чоловіка, за яким як за горою... І, нікому не відомо, звідки у нього беруться слова ніжності, звідки знову з'являються сили...

А які треба підібрати слова, щоб охарактеризувати Жінку – офіцера! Природа-матінко наділила їх такими здібностями, що доречно їх визнати унікальними, одарила їх можливістю поєднати не з'єднане, - бути берегинями у дома та вершителями на службі. Так нехай же чоловіки ваші, дорогі співробітниці, будуть гідними вас. Нехай цінують і як можна частіше, цілують вас!

Особливі слова вдячності, ні, які слова... Я преклоняю коліно перед Матерями, чиї сини носять горде ім'я Пенітенціаріїв! Тільки мати, кожну мить, благає Господа про збереження дитя свого. І, не важливо їй, а ні посада, а ні звання, а інші регалії – головне – уберегти дитину від лиха...Любі! Ви виховали справжніх чоловіків! Я знаю, я вірю, вони будуть гідними продовжувачами справи своїх батьків, вони не посоромлять вас! Низький вам уклін...

Шановні мої колеги! Нарешті, сьогодні є час і нагода, висловити вам щиру вдячність за вашу самовіддану працю. Я щасливий, що маю такий колектив. Для вас честь офіцера – закон. Вам притаманні порядність, високий професіоналізм та високий рівень відповідальності. Я пишаюсь вами. І в цей урочистий час присягаюсь бути відданим наший загальній справі, і надалі, служити на розвиток і могутність нашої Держави!

Зі святом вас дорогі Пенітенціарії!!!

З повагою
Начальник управління ДПтСУ
в Херсонській області
генерал-майор внутрішньої служби
Пінькас Володимир Григорович