З Джарилгача евакуювали отруєних

Сьогодні, 11 серпня о третій годині ранку було проведено рятувальну операцію по евакуації з острова Джарилач відпочиваючих, які отримали харчове отруєння

Операція по оперативній евакуації постраждалих відбулася завдяки злагоджених дій Морської пошуково-рятувальної служби, чергових служб Скадовського морського порту, підрозділів МНС та служби 103 міста Скадовська.

В результаті рятувальної операції було надано своєчасну допомогу трьом відпочивальникам на острові Джарилгач - двом чоловікам та жінці – громадянці Молдови.

Рятунковим катером ПРК-5, що базується в Скадовському морпорту (на фото) потерпілих було доставлено з острову до порту а потім вже до Скадовської районної лікарні.

Попередній діагноз лікарів – харчове отруєння, можливо – від продуктів, які не правильно зберігалися і зіпсувалися від спеки. На даний момент життю врятованих нічого не загрожує.

Микола МОРСЬКИЙ

P.S. Шановні туристи – бережіть себе, дотримуйтесь елементарних правил гігієни і насолоджуйтесь безпечним відпочинком на прекрасному острові Джарилгач!