Підбито підсумки конкурсу «Міжнародний день Дніпра»

Дніпро є однією з найбільших річок Європи, його басейн розташований в межах трьох держав – Росії, Білорусії та України. Важливою особливістю є те, що його використовують у багатьох сферах життя.Від Дніпра беруть початок Північно-Кримський і Каховський канали.

З метою вирішення екологічних проблем, відродження та збереження біологічного розмаїття річки Дніпро Дніпровська Басейнова Рада своїм рішенням у рамках святкування Дня Дніпра започаткувала проведення щорічного конкурсу «Міжнародний день Дніпра».

Цю ініціативу було підтримано обласними радами та державними адміністраціями областей, що знаходяться у басейні р. Дніпро.

Вже вп'яте Херсонською обласною комісією підбито підсумки конкурсу "Міжнародний день Дніпра–2016". Цього року представлено 11 робіт колективами загальноосвітніх шкіл, міських, районних та сільських рад.

Учасники конкурсу в своїх творах розповідали про конкретну роботу, наміри та дії, спрямовані на екологічне оздоровлення, гармонійне співіснування, відродження багатства і краси річки Дніпро.

Комісією узагальнено матеріали, проаналізовано та визначено кандидатів на перемогу по кожному напрямку, що підтримуються конкурсом.

По напрямку «Проведення робіт по екологічному оздоровленню в басейні р.Дніпро, збереженню і відновленню водних ресурсів» перше місце посіла ЗОШ № 5 м.Таврійськ; на другому місці — Дніпрянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради; на третьому — Козацька селищна рада Бериславського району та учнівський проект «Молодь дбає про навколишнє середовище» Тягинської ЗОШ І-ІІІ ст. Бериславського району.

По напрямку «Еколого-просвітницька діяльність» перше місце виборов Херсонський Центр дитячої та юнацької творчості Херсонської міської ради. На другому місці — творчий колектив табору відпочинку «Дивосвіт» Василівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Каховського району; третє місце посів Гриб Богдан – учень 6-го класу Іванівської гімназії Іванівського району.

Також комісія одноголосно вирішила нагородити всіх учасників конкурсу грамотами й подяками, в тому числі й гурток «Майбутнє починається сьогодні» Дмитрівської ЗОШ І-ІІІст. та Малокаховську сільську раду Каховського району.

Від імені колективу висловлюю велику вдячність всім учасникам конкурсу.

Ігор ЗОТОВ, начальник Каховського міжрайонного управління водного господарства.
"Каховська Зоря"