Андрій Гордєєв: Купуй херсонське!

Андрій Гордєєв: Купуй херсонське!

Це бренд, який надасть сільгоспвиробникам більше можливостей для збуту своєї продукції, а херсонцям – сплачувати менше, – впевнений голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Таку думку Андрій Гордєєв висловив вчора, 2 серпня, під час зустрічі керівництва області з представниками торговельних мереж області з питань покращення бізнес-клімату на Херсонщині.

Під час зустрічі було обговорено стан реалізації та насичення торговельної мережі області сільськогосподарською продукцією, виробленою місцевими товаровиробниками.

«Купуй херсонське» – це бренд, який надасть сільгоспвиробникам більше можливостей для збуту своєї продукції, а херсонцям – сплачувати менше та підтримати місцевих виробників», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв та звернув увагу керівників мережі роздрібної торгівлі, що рекламна компанія бренду херсонської продукції позитивно вплине також і на імідж мережі.

За результатами зустрічі було вирішено провести ярмарку з дегустації асортименту продукції місцевих виробників, що в подальшому сприятиме збільшенню попиту та просуванню херсонської продукції на ринки збуту.

Крім того, до керівників торгових мереж будуть надіслані листи голови облдержадміністрації з пропозиціями щодо подальшої співпраці.

За матеріалами Херсонської ОДА