Херсон відвідав нардеп Олег Березюк

З робочою поїздкою в обласному центрі побував депутат Верховної Ради України, голова фракції «Об'єднання Самопоміч» Олег Березюк.

Нардеп завітав на позачергову сесію Херсонської міськради, де поспілкувався з місцевими депутатами, далі зустрівся з аграріями області, керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Херсонщини.

Про що говорили та якого висновку дійшли, народний депутат України розповів під час прес-конференції для представників ЗМІ.

«Такі зустрічі з представниками сільгосппідприємств необхідні для того, щоб глибше пізнати стан однієї з найуспішніших галузей економіки країни, але наша задача, щоб вона розвивалася ще більше. Ознайомившись з усіма проблемами та викликами можу сказати, що необхідно:

По-перше – будь-якою ціною зберегти фіксований податок для сільського господарства. Це якісний інструмент початку дбання про міста, містечка і села. Цей податок підприємці сплачують там, де його і заробляють. Будь-які спроби це знищити – це спроби знищити галузь, яка активно розвивається.

По-друге – необхідно боротися за відновлення або збереження спецрежиму оподаткування. Адже протягом минулих років спецрежим по оподаткуванню ПДВ дозволив виростити на селі плеяді різного роду бізнесу, від агрохолдингів до насправді сильних одноосібних фермерських господарств, які дозволяли собі купити необхідні речі, для цього господарства.

Тому наша позиція буде чіткою: відстоювати інтереси, які регулюють відносини підприємців на селі і на землі з державою», - зауважив народний депутат України Олег Березюк.

Також він зазначив, що місцевій владі Херсонщини особливої уваги треба приділяти саме аграрному сектору, яким і славиться наша область. Можливо, створювати спеціальні програми для його підтримки та розвитку.

Тетяна БОЙКО