Митники з податківцями визначили пріоритети співпраці

15 січня, відбулася перша міжвідомча нарада податківців та митників Херсонської області. Вже зараз керівництво обох державних установ турбується про наповнення державного та місцевих бюджетів у січні.

Як повідомляє ДПС у Херсонській області, на порядку денному були розглянуті проблемні питання: відстеження нетипових експортних операцій, об'єднання інформаційних баз та боротьба з контрабандою.

«Завдяки об'єднанню баз даних ми в режимі реального часу зможемо відслідковувати весь процес проходження імпортованого товару - від кордону до покупця. Разом ми чітко контролюватимемо, який саме товар перетинає кордон і яким чином він оформлений за документами», - підкреслив голова ДПС у Херсонській області Анатолій Страшний.

Особлива увага на нараді зверталася на підприємства групи ризику та ті, що були задіяні у схемах мінімізації. Об'єднання зусиль двох потужних структур, безперечно, покращить ефективність боротьби із контрабандою та податковими ямами. А в подальшому забезпечить зростання платежів до бюджету.

Начальник Херсонської митниці Віталій Булюк зазначив, що митники налаштовані на плідну співпрацю і докладатимуть значних зусиль, щоб задіяти резерви для збільшення надходжень.

За результатами наради підготовлене рішення, в якому окреслені спільні заходи, спрямовані на усунення та попередження зловживань у сплаті податків та перетині кордону.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net