«Таврійський барвограй»

Минулого тижня у селі Новоолександрівка Нововоронцовського району відбувся районний етап щорічного обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй», який проводився на базі Новоолександрівської загальноосвітньої школи - дошкільного закладу.

У конкурсі взяли участь художні колективи з 12 шкіл району та вихованці комунального закладу «Нововоронцовський районний центр дитячої творчості». В програмі були представлені художні номери в номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Фольклор», «Музичне виконавство», «Художнє слово», «Фотомистецтво» та представлені виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва 14 шкіл району в номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво».

На конкурс були запрошені: Басараб Станіслав Федорович - голова Нововоронцовської районної ради, Руденко Валерій Миколайович - перший заступник голови Нововоронцовської державної адміністрації, Світличний Микола Гнатович - депутат Херсонської обласної ради, Гаврилюк Віктор Григорович - методист Херсонського державного будинку художньої творчості, депутат Херсонської міської ради, Фоменко Тетяна Михайлівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації.

В рамках конкурсу-огляду відбулася благодійна акція «Серце до серця» по збору коштів для обладнання лікарень для дітей з вадами слуху. По завершенню конкурсу керівники району у своїх виступах виказали вдячність організаторам та учасникам огляду-конкурсу, а також підкреслили важливість заходу як у розвитку та ї у вдосконаленні творчості дітей. «Таки заходи потрібні, вони відточують таланти нашого краю», - сказав перший заступник голови райдержадміністрації Валерій Руденко.

Журі високо оцінило виступи учасників, організацію та рівень проведення конкурсу. Результати конкурсу будуть оголошені до 25 квітня 2013 року.

За матеріалами Нововоронцовської РГА

ОСТАННІ НОВИНИ

ЖИТТЯ