Про політичну "покемонію" на Херсонщині

Про політичну "покемонію" на Херсонщині

Зараз Інтернет заполонили пости про нову забавку для тих, хто має купу часу – мобільну гру «Покемони». Кажуть, що в деяких областях цих істот шукали вже навіть в керівних кабінетах очільників регіонів...

Хоча, як пишуть в Інтернет - просторі, за статистикою найбільше зацікавилися цією грою в Київській та Херсонській областях, у нас політика і покемонія перетнулися зараз, після виборів.

Те, що у Верховну Раду України потрапив депутат облради Юрій Одарченко, а не голова облради Андрій Путілов, не могло не викликати жваве обговорення у суспільстві – ще б пак, давні політичні суперники, програні та виграні політичні дуелі.

Крім того, все це відбувається на фоні можливих виборів у парламент, які прогнозують на найближчу весну. Значить, загострюється політичне протистояння БПП і БЮТ. Наразі у БПП, як партії влади, з усіма проблемами в країні і непродуманою і непопулярною політикою з тарифами, загостренням ситуації на сході країни, програшна позиція.

У БЮТ – перевага політсили, яка ні за що не відповідає і може, як завжди, займатися критиканством і популізмом. Це все проілюстрували вибори на 183 окрузі, - коли Путілову довелося, як і його колегам в інших регіонах, де були довибори, нести тягар втрати популярності БПП як партії влади.

І ось тепер як тільки не зловтішаються у соцмережах ті, хто радіє з поразки Путілова, але не менше зловтішаються й ті, хто впевнений, що Одарченко нічого для області вкотре не зробить і це стане початком його остаточного політичним фіаско.

Інша тема – частина фейсбучної спільноти була впевнена, що перемога таки буде у голови облради. А тому напередодні обговорювали, хто посяде його місце. І після виборів, як не дивно, замість того, щоб заспокоїтись, боти, ще продовжують розмірковувати: чи не буде таки змін в обласній раді. Вони вперто шукають вигаданих зрадливих «покемонів» на просторах Херсонщини.

Шансів, що ці «покемони» при нинішньому розкладі в облраді стануть реальністю – нульові. Але ж помріяти і видати бажане за омріяне можна...кілька днів. Хоча навіть боти розуміють: Андрій Путілов вміє "тримати удар" і скоро виявить політичних "покемонів".

Тетяна САФОНОВА