Херсонщина отримає більше півмільярда гривень

Херсонщина  отримає більше півмільярда гривень

У другому півріччі поточного року Херсонщина отримає більше півмільярда гривень на розвиток інфраструктури населених пунктів в різних районах області та міста Херсон. За роки Незалежності України – це, чи не найбільша сума, що інвестується в наш регіон.

Цьому передувала велика робота команди-однодумців – місцевої влади і народних депутатів від Херсонщини. Кошти вкладатимуться і в складні об'єкти інфраструктури, і в соціальні – освіти, медицини, культури.

Відповідальності додає, що реалізація задуманого можлива за умови співфінансування з місцевою громадою.

Так, депутати Херсонської міської ради цього скликання одностайно підтримали виділення коштів на Екошколу №21 в Антонівці, проект «Питна вода» в Комишанах, будівництво басейну в школі №46, будівництво спортивного поля між ЗОШ №46 та 47 тощо.

«Розвиток інфраструктури відіграє ключову роль в інвестиційній привабливості нашої області. Це і сигнал молоді – залишатись жити і працювати в краї, де народився. Адже за молоддю - майбутнє.

Хочеться особливо відмітити командну роботу наших нардепів від Херсонщини і керівництва області – Андрія Гордєєва і Андрія Путілова, які зуміли разом пролобіювати регіональні інтереси, - коментує секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.

- Тепер важливо, аби кожна копійка була використана ефективно, тому органи виконавчої влади повинні відповідально поставитись до відбору підрядних організацій - через прозорі тендери. Але важливо, аби і громада контролювала витрати коштів, брала на себе теж відповідальність».

Ганна СОКОЛЕНКО