Курйози виборів на Херсонщині

Курйози виборів на Херсонщині

Вибори на Херсонщині почалися сьогодні тривожно, страшно - через численні повідомлення по замінування. Але були вже і курйозні випадки на виборчих дільницях, навіть смішні...

Так, на виборчій дільниці № 650661, що у селищі Наддніпрянське, зафіксовано факт наявності двох членів ДВК від одного кандидата.

На ранковому засіданні комісії сталося це непорозуміння від кандидата у народні депутати Ухаль Олени Михайлівни, виявилося одразу два члени цієї ДВК, які з'ясовували між собою стосунки, хто з них «легітимніший».

Непорозуміння розв'язали після того, як з ОВК надійшов офіційний документ, відповідно до якого стало зрозуміло, що попереднього члена ДВК, ОВК своїм рішенням, по заяві кандидата, замінила на іншу особу. Заміна сталася документально, а особа не була повідомлена, що її замінили. Новий член ДВК вже прийняв присягу і почав працювати.

А на дільниці № 650657, що розташована у селищі Антонівка – офіційні спостерігачі від кандидата у народні депутати Сергія Пермінова, зафіксували факт порушення чинного законодавства, там кандидатів стало... на 13 «менше»! Плакатів із програмами та інформацію про кандидатів члени ДВК розмістили на 13 менше, ніж їх включено до виборчого бюлетеня - 29!

Відсутність плакатів члени ДВК пояснюють тим, що на решту кандидатів ОВК їм не видала інформаційні плакати. Насправді це не смішно, - таким чином відбувається порушення прав кандидатів на рівність прав участі у виборчому процесі.

Підготував Сергій ОСОЛОДКІН