Відлуння турецьких подій на Херсонщині

Відлуння турецьких подій на Херсонщині

Прямих наслідків трагічних подій у сусідній (через Чорне море) Туреччині на Херсонщині поки що, на щастя, не відчули, але Держприкордонслужба посилила охорону державного кордону через спробу військового перевороту в цій країні.

У зв'язку із небезпечним розвитком подій, що виникли на території Туреччини та на виконання доручення Президента України, Державна прикордонна служба України вжила цільових заходів з посилення охорони державного кордону, зокрема південної ділянки.

В пунктах пропуску для авіаційного та морського сполучення здійснюється посилений прикордонний контроль.

Активізовано оперативні та режимні заходи, підвищено рівень обміну інформацією та взаємодії підрозділів прикордонного відомства з СБУ, Нацполіцією та Нацгвагрією.

Всі міри безпеки спрямовані на забезпечення режиму державного кордону України, безперебійної роботи пунктів пропуску, належної безпеки пасажирів, які перетинають державний кордон, недопущення в'їзду до України екстремістські налаштованих осіб, перевезення зброї, боєприпасів та засобів терору.

Особлива увага приділяється морській ділянці. Підвищено готовність до дій сил морської охорони та прикордонної авіації, забезпечено посилений моніторинг обстановки в територіальному морі та районах виключної морської економічної зони.

Заходи здійснюються в тісній співпраці з іншими правоохоронними та взаємодіючими органами.

Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які планують свої поїздки до Туреччини, врахувати дану інформацію та з розумінням віднестися до вжитих мір безпеки на державному кордоні.

Відділ взаємодії із ЗМІ
Державної прикордонної служби України