Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/03.2013/040313_29.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсон перетвориться на ТРЦ?

Херсон перетвориться на ТРЦ?

Херсон перетвориться на ТРЦ?

Добігає кінця час, коли городяни можуть прийняти участь у коригуванні головного містобудівного документу та внести до нього пропозиції – термін спливає 19-го квітня.

Ознайомитися з проектом перспективного плану розвитку міста на декілька десятиліть вперед херсонцям запропонували встигнути лише за 2 тижні, починаючи з 5-го квітня. При чому самостійно, пише Телекомпанiя «ВТВ Плюс» .

Ознайомитися з проектом генплану ще можна у приміщенні Єдиного офісу міської ради або на офіційному сайті міста. Та тільки от чи багато це дасть? Всі ці креслення, схеми, умовні позначення – пересічному громадянину розібратися у них не те, що складно, а практично неможливо. Без допомоги фахівців. А відтак – і дізнатися, що, де і як збудують, або що, де і куди перенесуть. Та і у самих фахівців виникає багато питань. Архітектор Михайло Вустянський з проектом коригування генплану ознайомився. Та від цього незрозумілих моментів менше не стало.