Херсон перетвориться на ТРЦ?

Добігає кінця час, коли городяни можуть прийняти участь у коригуванні головного містобудівного документу та внести до нього пропозиції – термін спливає 19-го квітня.

Ознайомитися з проектом перспективного плану розвитку міста на декілька десятиліть вперед херсонцям запропонували встигнути лише за 2 тижні, починаючи з 5-го квітня. При чому самостійно, пише Телекомпанiя «ВТВ Плюс» .

Ознайомитися з проектом генплану ще можна у приміщенні Єдиного офісу міської ради або на офіційному сайті міста. Та тільки от чи багато це дасть? Всі ці креслення, схеми, умовні позначення – пересічному громадянину розібратися у них не те, що складно, а практично неможливо. Без допомоги фахівців. А відтак – і дізнатися, що, де і як збудують, або що, де і куди перенесуть. Та і у самих фахівців виникає багато питань. Архітектор Михайло Вустянський з проектом коригування генплану ознайомився. Та від цього незрозумілих моментів менше не стало.

© 2015 ИА «Херсонцы». Все права защищены.
Информационное агентство "Херсонцы". Свидетельство о государственной регистрации: КВ № 272-135Р от 15.12.2011
Редакция сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
При копировании материалов со страниц ИА «Херсонцы», для интернет-изданий – обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка.
Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов.
Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.
Email: kherson.inform@ukr.net