В Херсоні знищують притулок для тварин

Доля безпритульних тварин у нашій країні не дуже турбує офіційну владу. І дуже часто все, що робиться для врегулювання цього питання лягає на плечі небайдужих громадян.

Сьогодні у небезпеці один із таких притулків, організованих волонтерами у гаражному кооперативі міста Херсон. Власниця організації вже тривалий час отримує погрози. Але місяць назад почалося відкрите протистояння діяльності притулку членами правління кооперативу.

Пару тижнів назад підкинули отруту, від якої загинуло вісім цуценят і одна доросла собака! На цьому тижні не санкціоновано і без попереджень вирубали дерева, які впали на вольєри тварин і привалили собою одну з них!

Заборонили пропускати машини, які їдуть до притулку. А вони везуть воду, травмованих тварин, харчові припаси! На в'їзді двом дівчатам, які власне і є всією організацією, рекомендують власноруч нести всі ці речі, які важать десятки кілограмів! Сусіди висувають безпідставні звинувачення у розкиданні сміття та розплідненні щурів, які вже давно живуть у полі поруч!

І на камеру викликаних ними журналістів розказують, які жахливі умови утримання тварин в притулку! Це при тому, що облаштоване дівчатами гніздечко для тварин одне з найкращих у Херсоні!

Притулку погрожують примусовим виселенням, але зробити це не мають права, тож доводять ситуацію до того, щоб лишатися там було неможливо! Волонтери щодня вислуховують різні звинувачення в свою адресу і стикаються із неадекватною поведінкою співробітників кооперативу.

Поліція допомогла відновити проїзд до гаражів, але не в силах вплинути на ситуацію в цілому. Двом дівчатам протистоять дорослі чоловіки, які в своїх методах нічим не гидують!

Власниця організації "4 лапи" дуже багато працює! І за останні три роки змогла допомогти тисячам тварин вижити, одужати та отримати новий дім! Сьогодні найбільшим страхом дівчат є безпека їхніх утриманців.

Катя ЗИКОВА

P.S. Ми просимо допомоги у поширенні інформації, щоб припинити безлад навколо притулку! Ми очікуємо, що увага ЗМІ не дасть недоброчинцям зашкодити тваринам і допоможе залучили до співпраці більше людей, готових допомогти фізично та матеріально, і вирішити питання з новим місцем для притулку!