Звернення до жінок Херсонщини

Вчора, 13 липня у Херсоні відбулася зустріч кандидата у нapoдні дeпутaти пo 183 oкpугу, дoктopа мeдичниx нaук, пpoфecopа Уxaль Олени Михайлівни із жінками-лікарями Херсонщини. По результатам зустрічі, всі присутні підписали лист - звернення до жінок Херсонщини:

Шановні жінки, мами, бабусі, сестри, подруги!

Ми з Вами – берегині роду, саме від нас залежить щастя родини, щасливе майбутнє та розвиток нашого рідного південного регіону.

В неділю, 17 липня 2016 року відбудуться вибори народного депутата України від Херсонщини. Тому від імені усіх матерів, від імені усіх жінок лікарів просимо Вас підтримати нашого кандидата - матір трьох дітей, доктора медичних наук, професора Ухаль Олену Михайлівну.

Ухаль Олена – все робить на відмінно. З золотою медаллю закінчила школу, з відзнакою - медичний університет, блискучо дисертації. Створила 7 сучасних медичних клінік в Одесі, Харкові, Херсоні, Івано-Франківську. Вона прекрасний організатор охорони здоров'я, знає як ефективно реформувати цю галузь. Тож Ухаль Олена переконана, медичну допомогу треба донести до кожного жителя не лише у місті, а у селі.

Життєве кредо Ухаль Олени : Творити добро – це моя доля, нести вдячність – це моя вдача. І це не просто слова, це - сенс її життя. Тож сьогодні її невипадково називають лікарем від Бога. Адже сумлінна праця Ухаль Олени врятувала не одне життя. Її активність лікаря складає понад 300 операцій на рік.

Окрім того саме Ухаль Олена розпочала реалізацію масштабного інвестиційного проекту для півдня України зі створення інноваційного Центру ядерної медицини. Центр передбачає надання допомоги онкологічним хворим. Ми переконані, Ухаль Олена вже багато чого досягла, тож зможе і на державному рівні зробити ще більше гарних справ .

Від імені жінок Херсонщини заявляємо про підтримку Олени Ухаль та готові віддати їй свої голоси на виборах до Верховної Ради по 183 виборчому округу. Впевнені Олена Ухаль буде найкращим вибором для жителів Херсонської області!

Підтримаємо разом Олену Ухаль - людину слова, справи та честі. Ми переконані, сьогодні саме жінки краще всіх знають, що потрібно українським сім'ям. Адже саме жінки нічого не бояться та не відступають – за нашими спинами родина, діти, внуки. Тож надамо жінкам навести лад в країні, повернути мир та спокій. Хто, як не ми? Ухаль Олена – це наш кандидат!