Гордєєв розкрив капсулу Костяка

Голова Херсонської ОДА приніс до студії ХОДТРК «Скіфія» капсулу, яку колишні представники обласної влади заклали під будівництво мостопереходу в Херсоні ще чотири роки тому.

Як відомо, - ні грошей, ні мостопереходу колишні можновладці не залишили. А капсулу, закладену ними під будівництво важливого для Херсона об'єкта 15 червня 2012 року, того ж дня вкрали. І от, несподівано «спливла» ця капсула лише наприкінці червня цього року.

Андрій Гордєєв розповів, що викрадену капсулу знайшли випадково, принесли і подарували за два дні до прийняття Кабміном постанови про виділення коштів на добудову мостопереходу в Херсоні.

У студії ОДТРК «Скіфія» губернатор Херсонщини зачитав фрагмент послання, залишеного «попередниками» на мідному листі капсули: «...Із чистими помислами 15 червня 2012 року ми закладаємо перший камінь не просто нового мостопереходу, а нової надії. Майбутній міст об'єднає не тільки дві частини міста Херсон, а й суспільство та різні світогляди...».


Далі йдуть підписанти: колишній губернатор Костяк та інші керівники минулої влади... Але «чисті помисли» колишніх функціонерів обласної влади завершилися зрадою держави, брудною крадіжкою і ганебною втечею....

Сьогодні нова обласна влада разом із нардепами від Херсонщини докладає всіх зусиль для продовження будівництва мостопереходу між мікрорайонами ХБК і Таврійський і вже досягла конкретних результатів.

Андрій Гордєєв повідомив, що 24 червня 2016 року постановою №395 передбачено виділення коштів у сумі 12 мільйонів гривень на будівництво мостопереходу в місті Херсон.

"На сьогодні маємо приклад успішної командної роботи народних депутатів від Херсонщини у Верховні Раді. Вдале вирішення питання будівництва мостопереходу – це також приклад того, який депутат нам потрібен сьогодні в парламенті, – наголосив керівник Херсонщини.

– Ми проведемо новий тендер, щоб відновити будівництво, сплюндроване тими функціонерами, які на той час були при владі. Мостоперехід стане важливим об'єктом у відновленні інфраструктури Херсонщини", - впевнений Андрій ГОРДЄЄВ.