Бензинове підпілля прикрили на Херсонщині

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області припинили діяльність двох нелегальних автозаправочних станцій, розташованих у Голопристанському районі.

Слідчими та оперативниками фіскального відомства, на підставі ухвал слідчого судді Херсонського міського суду у Херсонській області, у двох населених пунктах Голопристанського району проведено обшуки за місцями реалізації та зберігання підакцизних товарів.

На території підпільних АЗС виявлено та вилучено майже 10 тон паливно-мастильних матеріалів вартістю близько 200 тис. грн. та обладнання АЗС орієнтовною вартістю 150 тис. гривень.

Досудове розслідування кримінального правопорушення, внесеного до ЄРДР за ознаками ч.1 ст.204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів»), проводить слідче управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області.

Під час проведення зазначених слідчих дій невстановленими особами здійснювалось перешкоджання законним вимогам працівників правопорядку. За даним фактом інформацію передано до відповідних підрозділів Національної поліції України.

Необхідно зазначити, що за опір представникові влади під час виконання службових обов'язків передбачена кримінальна відповідальність за ст.342 КК України — штраф до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області