В Олешках міськрада гавкати собакам заборонила

В Олешках міськрада гавкати собакам заборонила

У місті Олешки на Херсонщині малечі офіційно заборонили... вигулювати собак.

Згідно з новими правилами утримання домашніх тварин, затвердженими депутатами міської ради, дітям віком до чотирнадцяти років взагалі тепер не можна супроводжувати собак на вулицях без дорослих.

Якщо ж домашній улюбленець належить до потенційно небезпечної породи, то таких відтепер в Олешках можуть вигулювати тільки вісімнадцятирічні мешканці і старші. До того ж, вони тепер повинні прибирати за ними екскременти у парках, на газонах і тротуарах.

Але замислено чухати потилиці городян змусив інший пункт документа, який зобов'язує власників квартир у багатоповерхівках попереджувати гавкіт собак з десятої години вечора до восьмої ранку.

Адже невідомо, як можна виконати цей припис: давати песикам снодійне, замотувати їм морди скотчем або чергувати біля них до світання.

Втім, ще до того, як забезпечити тишу "розчерком пера" вирішили в Олешках, до аналогічної спроби вдалася Херсонська міськрада. У свої правилах вона також передбачила заборону собакам гавкати вночі, але ті до неї так і не дослухалися.

Мабуть, із громадянською свідомістю у чотирилапих негаразд.

 

Голос України