Олена Ухаль не байдужа до людей

Доктор медичних наук, професор, на Херсонщині - кандидат в народні депутати по 183 виборчому округу Ухаль Олена продовжує виконувати свою благородну місію – допомагати людям.

Вона разом з командою лікарів та за допомогою сучасного медичного обладнанням вже побувала в багатьох селах Херсонщини. Цього разу вона відвідала і Дар'ївку.

Вже тиждень Ухаль Олена працює у сільській місцевості, особисто проводить безкоштовний огляд кілька десятків пацієнтів в день і бачить на якому жахливому, нажаль, рівні перебуває медичне обслуговування в сільських районах.

За словами селян, Олена Михайлівна – це дійсно лікар від Бога, після її огляду одразу почуваєш себе краще, мешканці села Дар'ївка вдячні їй за таку турботу та можливість пройти якісне та професійне обстеження на апараті УЗД та отримати консультацію від лікарів.

Ухаль Олені небайдужа доля кожного, тож вона й надалі буде перейматися проблемами своїх пацієнтів та розвитком охорони здоров'я, як лікар-практик з великим досвідом та вчений, вона конкретно бачить як можна вивести медичну галузь на новий більш якісний шлях розвитку.

Tетянa CAФOHOBA