Вже завтра херсонці побачать які вони - «Переможці»

Вже завтра, 9 липня в Херсонському академічному музично-драматичному театрі ім. Миколи Куліша відбудеться відкриття виставки «Переможці», яка триватиме до 22 липня 2016 року.

«Переможці» - спільний проект Телевізійної служби новин ( канал «1+1») і журналу VIVA, що розповідає дивовижні історії бійців АТО та волонтерів, які втратили кінцівки під час бойових дій на сході України, але не втратили мужності та сили духу.

Всі вони – щасливі і красиві люди, повноцінні члени суспільства, що хочуть жити, працювати, втілювати свої мрії.

Ініціатором та організатором проведення виставки «Переможці» в Херсоні виступили член виконавчого комітету Херсонської міської ради учасник АТО Садіяр Мамедов, громадська організація «Добродія-Херсон» (керівники: Вікторія Гавренкова , Олексій та Юрій Марущенки).

Гостей приймає Ф(с)Г «Курінь». Сприяє організації виставки «Переможці» в нашому місті Херсонський обласний осередок «Аграрної партії України». Надає допомогу Херсонський навчально-естетичний комплекс "Художня школа".

Проект «Переможці» презентує його куратор волонтер, ведуча ТСН на каналі «1+1» Соломія Вітвіцька.

Проект реалізовується при підтримці благодійного фонду Save Lives Together, клініки лікаря Валихновського, громадської організації "Підмога.інфо" та туристичної фірми "Феєрія мандрів".

Фото "Цензор.НЕТ"