Warning: getimagesize(http://khersonci.com.ua/images/NEWS/NEWS/04.2013/170413_12.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /var/www/khersonci/khersonci.com.ua/libraries/joomla/document/html/renderer/head.php on line 172
Херсонський водоканал транслює хлорування води в онлайн режимі

Херсонський водоканал транслює хлорування води в онлайн режимі

Херсонський водоканал транслює хлорування води в онлайн режимі

Комунальники вирішили продемонструвати щорічний процес знезараження води у реальному часі, щоб містяни на власні очі побачили, як тяжко вони працюють , пишуть Подробиці.

За словами директора водоканалу, за добу їм потрібно злити з мереж усю воду, потім шість годин її хлорувати, і знову заповнити водогін. І увесь цей час - без сну і перепочинку. Керівник підприємства каже, що його підлеглі не скаржаться, але шкодують, що не вистачає грошей на сучасні методи знезараження і тому доводиться використовувати небезпечний хлор.

Ігор Козаков, директор "Херсонводоканалу":

- Один раз в году мы будем пользоваться хлором из экономических целесообразностей. А все остальное время мы обеззараживаем гипохлоритом натрия, который уже не требует уже соответственно никаких дополнительных средств защиты, ну абсолютно безопасное вещество.