На Херсонщині рятувальники проводять профілактику пожеж на жнивних полях

В Херсонській області повним ходом тривають жнива ранніх зернових культур і рятувальники також докладають зусиль до загальнодержавного короваю.

Так, вчора 5 липня рятувальники Горностаївського району відвідали філію ПАТ «Державна продовольчо – зернова корпорація України» - Братолюбівський елеватор в с. Костянтинівка.

У ході зустрічі рятувальники провели додаткові протипожежні інструктажі з керівниками та працівниками підприємства, при цьому нагадавши співробітникам одного з найбільших зернозаготівельних підприємств регіону вимоги правил пожежної безпеки при заготівлі зерна нового врожаю.

Під час спілкування представники Служби порятунку поінформували присутніх про найпоширеніші причини виникнення пожеж у ході жнивних кампаній минулих років, про заходи щоб їх не допустити і дії по ліквідації займань у початковій стадії.

Також було здійснено перевірку боєготовності підрозділу добровільної пожежної охорони підприємства та обговорено з керівництвом нагальні питання протипожежного захисту об'єкту.

Цього ж дня у Корабельному районі м.Херсона відбувся рейд рятувальників спільно з представниками місцевої виконавчої влади.

На полях Комишанської селищної ради було перевірено комплектацію комбайнів первинними засобами пожежогасіння, а з кожним працівником були проведені інструктажі щодо правил безпеки під час збирання врожаю і заготівлі грубих кормів.

Тільки спільними зусиллями жнивна кампанія відбудеться без вагомих втрат.

ГУ ДСНС України у Херсонській області