Олена Урсуленко: Прокурор області повинен принципово захищати інтереси громади Херсонщини

Олена Урсуленко: Прокурор області повинен принципово захищати інтереси громади Херсонщини

Так секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко прокоментувала призначення нового прокурора Херсонської області.

Від позиції обласного прокурора залежить багато чого в регіоні. Це як лакмус на законні дії влади, чиновників та і сигнал людям, чи є у них елементарне право добитися правди. Прикро, але за 25 років незалежності України бути прокурором стало бізнесом. Причому, досить прибутковим і без ризиків.

Невипадково, що в нашій державі ці люди мають великі статки. Щоправда, елементарної людської поваги мало хто заслужив. Та воно їм і не потрібно. У них інші критерії оцінки своєї праці. Це як окремий світ небожителів...

Тому, представляючи нового обласного прокурора в Херсоні, генпрокурор Юрій Луценко сказав, що той хто планує продовжувати займатись бізнесом в цій структурі – хай відразу піде. А далі продовжив: «Прокуратура Херсонщини поки що сонна, але сподіваюсь з Віталієм Миколайовичем (Тригубенко – ред.) це зміниться. Прокуратура прокинеться і запрацює на повну...».

На повну чи ні, покаже час. Тим більше, бути сонною чи активною залежить від політичної волі зверху, але якщо і далі центральна влада мовчки спостерігатиме за численними оборудками в областях, то прокуратора продовжить солодко дрімати.

І тоді піти доведеться генпрокурору України Юрію Луценко. Хоча, на представленні прокурорів, що в Миколаєві, що в Херсоні, Луценко демонстрував впевненість у власних силах і віру, що зміни нарешті будуть.

«У прокурора області – багато роботи. Він повинен захистити інтереси нашої громади та активи, що їй належать. Звісно, все залежатиме від його принципової позиції, – прокоментувала призначення секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, яка була присутня на цій зустрічі.

Чи виграє Херсонщина від призначення Віталія Тригубенка – покаже час. Але поки що ця людина не є олігархом (згідно декларації),  не фігурує в корупційних скандалах..."

По матеріалах Український Південь