Дощувальні машини з вітчизняними двигунами працюватимуть на Херсонщині

Зрошувальні агрегати, що виготовляються на ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод», планують оснастити вітчизняними українськими двигунами. Про це повідомив генеральний директор Херсонського машинобудівного заводу Олександр Олійник.

Більше того, мова йде про те, що двигуни будуть закупляти в одного із підприємств Херсонщини. Інші деталі до зрошувальних агрегатів виготовляються на Херсонщині. Тут проходить і їх збірка. Єдине, що наразі зараз поки що імпортується - це двигуни, відзначив Олександр Олійник.

Два дощувальних агрегати виробництва Херсонського машинобудівного заводу урочисто запустили на полі у ТОВ «Корабелка-Агро» у Білозерському районі області.

Як підкреслив голова Херсонської облради Андрій Путілов, дощувальна техніка херсонського виробництва – це нові робочі місця в машинобудуванні, гарні врожаї, розвиток зрошення, податки в місцеві бюджети, і, відповідно, розвиток соціальної сфери.

Підтвердив слова Путілова і директор ТОВ «Корабелка-Агро» Олександр Кручененко. За його словами, відновлення зрошення та встановлення нових зрошувальних агрегатів дасть можливість значно збільшити урожайність, а також збільшити плату місцевим жителям за оренду земельних ділянок.

Тетяна СКОРОХОД

Фото Олександр Корняков